Argüman Müşavirlik - SMMM Ekrem KULOĞLUİş Hayatına 1988 Yılında bir anonim şirkette başlayan genel müdürümüz 1988-2006 yılları arasında firmalarda muhasebe sorumlusu, idari ve mali işler sorumluluğu, personel müdürlüğü, işletme müdürlüğü, üst düzey yöneticilikler yapmış 2006 yılında Vatani görevini yapmak üzere kısa bir ara verdikten sonra yönetic sıfatı ile çeşitli görevlerde bulunmuştur. 

2007 yılında kurumsallaşma adına "Serbest Muhasebeci" ünvanı ile ticari hayata başlamıştır. Başlangıçtan itibaren hizmet kalitesinin önemini ve hizmetin sunumundaki performasını sürekli olarak, organizasyonel yapılanması izlenebilir kılmayı hedefleyen Ekrem KULOĞLU 2008 yılında başlatmış olduğu müşavirlik ve muhasebe hizmetleri sunumunda toplam kalite yönetimi çalışmalarını ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesini TUV firması denetimlerinden geçerek almaya hak kazanmıştır. 

Hizmet kalitesinin arttırılmasında sürekli kendini yenileyen kurumumuz 2009 yılında yaşanan krize rağmen kaynaklarını etkin kullanarak Buttim iş merkezindeki modern hizmet ofisine taşınmıştır. 

2010 yılında TÜRMOB'un açmış olduğu "Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik" eğitim ve sınavlarına katılarak "Serbest muhasebeci ve mali müşavir" olmaya hak kazanmıştır. 

Kalite sistemleri gereği de birçok eğitime katılarak çeşitli alanlarda sertifikalar almış, Halen 5 personeli ile hizmet hayatına devam eden Genel Müdürümüz Ekrem Kuloğlu evli ve bir kız çocuğu babasıdır.