Hakkımızda

Bursa Vizyon Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. firması ticari faaliyet gösteren tüzel kişilerin finansal analiz, yönetim danışmanlığı, eğitim danışmanlığı, yatırım ve proje danışmanlığı konularında destekçisi olmak, ticari hayatlarına ışık tutmak, sorun ve engelleri aşmalarına yardımcı olmak amacıyla 13.08.2015 tarihinde, Esentepe Mahallesi Bayram Sokak No.1/4 Nilüfer BURSA adresinde kurulmuştur. 2016 Ocak ayından itibaren çalışma hayatına daha yakın olmak için faaliyet adresini Organize Sanayi Bölgesi 75. Yıl Bulvarı No:5-I Demirciler Sitesi İdari Bina Kat.3 Nilüfer BURSA adresine taşımış ve halen faaliyetini bu adreste sürdürmektedir.

Firmamızın kurucuları, 1988 yılında iş hayatında çalışmaya başlayan Mali Müşavir Ekrem KULOĞLU ve 1996 yılında başladığı bankacılık mesleğini Şube Müdürü olarak tamamlayan Vefa UĞUR olup, birikim ve tecrübelerini paylaşmayı hedef edinmiş kişilerdir.

FİRMAMIZIN KURUCULARI :

Vefa UĞUR

1973 yılında Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde dünyaya gelen Vefa UĞUR, ilk ve orta öğreniminden sonra 1987-1990 yıllarında Mustafakemalpaşa Ticaret Lisesi Bankacılık Bölümünden, 1990-1994 yıllarında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden (Lisans) mezun olmuştur. 1995 yılında vatani görevini 243. Kısa dönem erbaş olarak İstanbul’da tamamlamıştır.

1996 yılı Şubat ayında bankacılık kariyerine başlamış, İstanbul, Bursa ve Yalova illerinde olmak üzere toplamda 18 yıl bankacılık sektöründe Memur, Şef Yardımcısı, Şef, Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü olarak operasyon - pazarlama – yönetici branşlarında görev almıştır.

2014 yılı Eylül ayında bankacılık sektöründen ayrılarak, 18 yıllık finans ve yöneticilik tecrübelerini, iş hayatında, firmaların faydasına sunmak için Ağustos 2015 tarihinde Bursa Vizyon Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ni 20 yıllık arkadaşı olan Mali Müşavir Ekrem KULOĞLU ile ortak olarak kurmuşlardır. Operasyon işlemlerin takibi, satış-pazarlama, yöneticilik, eğitmenlik ve raporlama ile iş akış süreçleri konusunda tecrübe sahibidir.

2013-2014 yıllarında Yüksek Lisans Programını (MBA) tamamlayan Vefa UĞUR, evli olup, bir erkek ve bir kız olmak üzere 2 evlat sahibidir. 

Ekrem KULOĞLU

1971 yılında Bursa’da dünyaya gelen Ekrem KULOĞLU, iş hayatına 1988 yılında bir anonim şirkette başlamış, 1988-2006 yılları arasında firmalarda muhasebe sorumlusu, idari ve mali işler sorumluluğu, personel müdürlüğü, işletme müdürlüğü, üst düzey yöneticilikler yapmış, 2006 yılında vatani görevini yapmak üzere kısa bir ara verdikten sonra yönetici sıfatı ile çeşitli görevlerde bulunmuştur.

2007 yılında kurumsallaşma adına "Serbest Muhasebeci" ünvanı ile ticari hayata başlamıştır. Başlangıçtan itibaren hizmet kalitesinin önemini ve hizmetin sunumundaki performasını sürekli olarak, organizasyonel yapılanması izlenebilir kılmayı hedefleyen Ekrem KULOĞLU 2008 yılında başlatmış olduğu müşavirlik ve muhasebe hizmetleri sunumunda toplam kalite yönetimi çalışmalarını ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesini TUV firması denetimlerinden geçerek almaya hak kazanmıştır.

2010 yılında TÜRMOB'un açmış olduğu "Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik" eğitim ve sınavlarına katılarak "Serbest Muhasebeci ve Mali Mmüşavir" olmaya hak kazanmıştır.

Kalite sistemleri gereği de birçok eğitime katılarak çeşitli alanlarda sertifikalar almış, Halen 5 personeli ile hizmet hayatına devam eden kurucu ortağımız Ekrem Kuloğlu evli olup, bir kız ve bir erkek olmak üzere 2 evlat sahibidir.